K.B.B. Uzm. Op. Dr. Ceren DURGUN , Çocuk Cer. Uzm. Op. Dr. Esra Elif ARSLAN, Acil Tıp Uzm. Dr. Erdem HAYTAÇ hastanemizde göreve başlamıştır.


TÜM CERRAHİ BRANŞ HEKİMLERİMİZE DUYURULUR

Enfeksiyon Kontrol Komitesi kararı gereğince Cerrahi Profilakside Antibiyotik Kullanım Rehberi revize edilmiştir. İndirmek İçin Tıklayınız..


TÜM HEKİMLERİMİZE DUYURULUR

SAĞLIK BİLİŞİMİ DENETLEME VE KONTROLLER İÇİN TIKLAYINIZ


TÜM HEKİMLERİMİZE DUYURULUR

SAĞLIK RAPORLARINA İLİŞKİN USUL VE ESASLAR İÇİN TIKLAYINIZ


Prostat kanseri şüphesinde tanı aracı olan transrektal iğne biyopsisi hastanemizde tekrardan yapılmaya başlanmıştır. Tüm hastalarımıza acil şifalar dileriz.


TÜM HEKİMLERİMİZİN DİKKATİNE !! Hatalı / Eksik Bulaşıcı Hastalık Bildirimleri Hakkında İlgili Yazı için tıklayınız..


HASTANE PERSONELİMİZİN DİKKATİNE Onam Formları Hastanemiz Web Sitesinde Personel Giriş Sayfasına Eklenmiştir.


HASTALARIMIZA DUYURU

"T.C. Sağlık Bakanlığı Sağlık Uygulama Tebliğinin Kimlik Tespiti başlıklı maddesi gereğince hastanemizde Acil Haller dışında KİMLİKSİZ HASTA başvurusu kabul edilmeyecektir."


Tüm Hekimlerimizin ve Bilgi İşlem Personelinin Dikkatine..!

Mesai saatleri içinde saat 16:00'dan sonra gelen MHRS randevu kapatma talepleri işleme alınmayacaktır. Acil Ameliyat ve İdari İzin durumu dışındaki istisna talepleri 3 (üç) gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Hafta sonu ve resmi tatillerde mhrs kapatma işlemi yapılmamaktadır.

BAŞHEKİMLİK


Sağlık Bakanlığı kararı gereği hekimlerin günlük randevu kapasitelerinin %10'u engelli, 65 yaş üstü ve riskli gebeler için rezerve olarak ayrılmıştır. İlgili saatleri sadece bu vatandaşlar kullanabilir. Diğer vatandaşlarımız için mhrs randevu alma saati 09:40 da başlamaktadır.